| Mihai8399 a întrebat:

Salut, am si eu o intrebare dar va rog fara mistouri.Am vazut si eu prin filmele p***o ca aia si-o belesc si asa si-o trag.Am incercat si eu dar ma strange ata.Si cand pun mana pe cap ma doare.As vrea sa stiu ca vreau sa imi incep viata sexuala.Imi mai puteti da niste sfaturi?

Răspuns Câştigător
| Crackman a răspuns:

Ata trebuie sa fie acolo.
Eu si tu, 70 % din lumea asta are ata intacta. Nu prea conteaza ca intri intr o virgina sau nu, ata ramane

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Baiete, ceea ce ai tu se cheama FIMOZA si ai nevoie de interventie chirurgicala, ca sa-ti eliberezi glandul, ca altfel nu poti sa ai sex, deloc!

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Dacă nu se rupe, poți merge la medic să îți taie, ața, evident.

| epurasu a răspuns (pentru sadrian46):

Ffff daca nu stii ceva mai bine nu comenta!- il duci in eroare pe baiat cu ata! trimitandul la medic sa o taie! Ata nu trebuie taiata se stie!

| sadrian46 a răspuns (pentru epurasu):

Dragă Epurașule, ce e ața aia din punct de vedere anatomic, cum o cheamă?

| epurasu a răspuns (pentru sadrian46):

Baiatul nu a stiut sa explice - la el nu-i vorba de ata!- ci ca are fimoza acel inel din jurul glandului e rigid si nu da voie la decalotare si nu ata!

| sadrian46 a răspuns (pentru epurasu):

Mulțumesc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

După ce am citit mai atent întrebarea am observat faptul ca de fapt tu te refereai la altceva decât se înțelegea de fapt. Dacă nu poți sa faci cum vezi tu acolo în filmele porno, înseamnă ca ai fimoza. Spune-le părinților tai.