| Anonimul927 a întrebat:

Salut, am și eu o întrebare.
Mi-am dat drumul pe deget și după m-am sters iar după câteva min i-am introdus degetul respectiv iubitei mele și sper sa nu fi lăsat-o însărcinată, de reținut că nu i-am introdus degetul să o penetreze.
Este posibil să o fi lăsat însărcinată?
Vă rog ajutați-ma, sunt speriat

9 răspunsuri:
| stef87 a răspuns:

Sperma in contact cu aerul nu moare asa usor https://www.reginamaria.ro/......-ejaculare

Dar daca zici ca te-ai sters, ce sa zic?! Mai spui si ca nu ai penetrat-o, deci de ajuns in vagin nu a ajuns nimic. Nu stiu de ce faceti fel si fel de experimente si apoi veniti sa ne intrebati pe noi probabilitatile.

| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Nu, nu este posibil sa o lasi insarcinata astfel. Ar fi bine ca amandoi sa va documentati despre acest subiect. Recomand canalul de Youtube barza vs sexul.

| Anonimul927 explică (pentru Aasdfghj):

Mulțumesc mult pentru recomandare frate

| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Daca te-ai sters nu

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Stai calm, nu ai lasat o insarcinata, sperma in contact cu aerul moare, ea trebuie sa fie introdusa in vagin din penis ca fata sa ramina gravidă nu asa cum ai facut tu.

| Violleta2022 a răspuns:

Baiete, se poata lasa o femeie insarcinata numai cu penisul, nu cu degetul!

| Anonimul927 explică (pentru Violleta2022):

Mulțumesc pentru răspuns

| Emilian65 a răspuns:

In situatia prezentata nu o poti lasa gravida.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stay chill, man. Daca te-ai sters bine pe deget atunci sunt 0 sanse de sarcina.