| anonim_4396 a întrebat:

Salut, am si eu o intrebare.
Sunt baiat, cu ce as putea sa ma epilez in zona intima?
Nu imi place sa am par acolo si as vrea sa il dau jos, am 14 ani.
Astept pareri, dau funda pentru cel mai bun raspuns.

3 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Indepartarea pilozitatii cu firele mult prea lungi, dese sau excesiv de extinse, care exista in zona peniana, se poate face cel mai simplu si usor folosind o masina de tuns elrctrica. Nu este nici necesara si nici indicata ca unica metoda folosita sa fie epilarea, pentru a ideparta respectiva ''podoaba''peniana. big grin

| Hammurabi a răspuns:

Cremă epilatoare.
Alte variante :
- să te razi (e nasol când începe să-ți crească)
- să te epilezi cu ceară (s-ar putea să leșini de durere laughing )

| XAndreeaAndreeaX a răspuns:

Esti baiat, poti sa incerci macar la inceput sa te tunzi mai scurt, nu neaparat sa fie "ras de tot" si pe urma o sa vezi tu cum iti e mai bine.