| daniel1492 a întrebat:

Am si eu o nelamurire, cand decalotez penisul trece peste gland, dar pielea nu se duce pana jos, si cred ca ar mai trebui sa se duca mai mult. Oare e din cauza frenului prea scurt sau o alta problema?
Daca o sa intretin relatii sexuale o sa ma deranjeze?
Arata ceva de genu cand il decalotez:
https://imgur.com/N5DCrhR

4 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Este posibil ca in cazul tau sa fie vorba de asa numita sfectiune ''frenulum breve'', adica un fren prea scurt Aceasta afectiune se poate rezolva/trata printr-o operatie de frenuloplastie sau frenotomie. dupa caz. Medicul urolog este cel care iti poate oferi varianta optima de urmat. Multa sanatate! https://www.youtube.com/watch?v=evaB93Z7bsA

| Emilian65 a răspuns:

Nu vei avea probleme când vei face sex.

| Romanul86 a răspuns:

Dacă îți trece de capul glandului până după el nu ai nici o problemă.

| Adrian9106 a răspuns:

Ar trebui sa faci asta dimineata si se va obisnui...in timpul sexului iti va fi f greu sad