| EuSoOnTBuEEy a întrebat:

Salut am si eu o problema ca iubita nu exista zi in care sa nu ne kertam va rog sa ma ajutati eu sunt prea gelos si ma inervez foarte repedesad

2 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Mai întâi de toate, ai putea să înveţi să scrii. "care", "kertam" şi "repede" nu fac parte din limba oficială a site-ului, respectiv limba română.
În al doilea rând, e normal să te INERVEZI uşor pentru că e vorba de iubita ta, totuşi, nu?
Hai salut.

| Blondamea a răspuns:

In primul rand ar fi bine sa evitati certurile iar in al doilea rand daca esti chiar atat de gelos incerca sa vezi ce ar zici daca nu i-ai mai arata asta poate ca nu v-ati mai certa