| Sanders258 a întrebat:

Salut, am si eu o problema, de cateva zile pritena mea a inceput sa fie din ce in ce mai distanta( adica sa vorbim din ce in ce mai rar deoarece zicea ea ca ba are treaba sau alte chestii). De iesit nici nu mai zic ca in ultimele 2 saptamani abia de am iesit de 2 ori si atunci abia abia mai vorbea. Mna acum ea a plecat din oras si nici nu mi-a prea raspuns la mesaje, sau macar sa ma anunte ca e ok... si intr-un final cand mi-ai raspuns vorbea de parca as fi facut ceva naspa. Si dupa cateva replici i-am zis ceva de genul : "daca mai vrei sa vorbesti cu mine bine daca nu distractie placuta" si ea a raspuns cu un simplu mersi. Si nu nu am venit aici sa aflu daca ne-am despartit
Acum vreau doar sa imi ziceti si punctele voastre de vedere poate am fost eu prea sufocant. Sau daca am reactionat cat de cat corect. Si daca mi-ati putea da cateva sfaturi cum sa trec peste big grin

Răspuns Câştigător
| CraiovAnonim a răspuns:

Salut, daca tu o iubesti si vrei sa fi cu aceasta fata incearca sa o tratezi mai cu indiferenta pentru o perioada, s-ar putea intoarce la tine.
Face aceste lucruri pentru ca poate s-a saturat de tine, s-a plictisit de tine si vrea sa incerce ceva nou. Acum depinde si cat timp aveti impreuna si care este relatia dintre voi.
Este posibil ca ea sa fi cunoscut si pe cineva si de aia s-a indepartata asa de tine.
Concluzia este ca trebuie sa porti o conversatie mai serioasa cu ea de preferat fata in fata si sa va decideti ce vreti sa faceti pe viitor. Sa ii ceri cateva explicatii ce este cu ea in ultima vreme si daca mai vrea sa mai continuati, este posibil ca fetele sa mai aiba si rataciri din astea in viata.
Multa bafta iti doresc.
Fundita?

2 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Numai te milogi atata, fata are intarnire cu altul probabil in oras, treci peste numai sta intro singura fata, fi indiferent, ai procedat fb

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai ai procedat corect, si nu cred ca ai fost sufocant. Probabil ea vrea doar sa te indeparteze si nu stie cum sa o faca, cel mai bine ar fi sa fi si tu indiferent cum e ea, daca doreti.