| eusunttheodorath a întrebat:

Salut am si eu o problema deci am 13 ani si i-am zos unui baiat la scolala in penultima pauza ca il plac iar el atcitit mesajul nici eu si nici el nu am mai avut o relatie in pauza urm am ramas in urma si am mai ramas in pauza 2 min sa imi copiez de pe tabla. in timpul asta vlad ( asa il cheama) era afar brusc a intrat in clasa si a vb cu 2 colegi unul a tipat si eu mi-am intors capul atunci l-am vazut si el m-a vazut si am vrut sa inchid caietul si sa ma ridic sa vb cu el daca vrea sa fie cu mine.atunci el a mers afara. cei 2 colegi cu care vorbea au zis : uite ma cum a vazut-o pe teo a si plecat. m-am simtit cam prost. colega mea de banca l-a intrebat dc nu vrea sa fie cum mine ca ne potrivim iar el nu a zis nimic a zimbit si a plecat. ce o sa ii zic luni? AJUTOR

Răspuns Câştigător
| Yvi a răspuns:

Pai trebuie sa-l faci sa te placa, poate asa o sa ai sansa sa fii cu el, si daca a plecat cand te-a vazut asta inseamna k se simte ciudat dp ce iai spus ca il placi:X FA-L SA SE INDRAGOSTEASCA DE TNwinkingbatting eyelashes

3 răspunsuri:
| ionutzul31 a răspuns:

Poate e doar timid.Eu zic sa astepti putin sa se acomodeze cu ideea

| fetitaCUPiscoturile a răspuns:

O fi prea timid, si poate ii e frica sa nu faci misto de el!
Incearca sa nu fi nici tu timida si intreaba-l direct cand sunteti doar voi doi. Atunci va trebui sa -ti dea un rasp. daca nu vrea asta e cauti altul. Sa stii ca sunt multi baieti timizi si prefera fetele mai tupeiste!

| petruta_5656 a răspuns:

Poate el nu simte ce simti si tu.asa ca next!