| AndreiRoRoX a întrebat:

Salut,
Am si eu o problema, poate ma ajutati sa o o inteleg.
Am cunoscut o fata pe Facebook, in prima zi am stat de vb 10 ore...si am tot vorbit cu ea 1 luna.
11 mii de emoticoane si 11 mii de vorbe dulci...
Mi-a zis ca ii place sa vb cu mine, ca sunt dragut, fel si fel de compliemnte.
Am tot incercat sa ma intalnesc cu ea, dar m-a refuzat. Mi-a zis ca ii place de mine si ca nu stiu ce. I-am mai oferit niste timp, am zis sa nu o presez.
Apoi dupa scurt timp, mi-a zis ca s-a sarutat cu unu laughing, dupa 2 zile mi-a zis ca s-a cuplat cu unu cu care vb de 1 an.
Mi-a zis ca ii place de mine, ca nu vrea sa-si bata joc de baiatul asta, ca vrea sa-l cunoasca.
MI-a zis ca daca nu era el, ne cuplam mai mult ca sigur.
Apoi i-am zis ca nu are rost ca sa mai vb, etc. Ea tot intra pe mine, pupici si alte chestii.
II zic ca m-am mai intalnit cu alte fete, ea baga emoticoane d-alea de parca imi reproseaza ceva.
Mai zicea "ce repede te-ai miscat" etc.
Cred ca imi da de inteles sa o astept. Ore merita?

Răspuns Câştigător
| Andreeush a răspuns:

Nu o mai cauta. Daca ea si-a gasit pe altcineva e clar ca nu te-a placut niciodata.
Fii indiferent cu ea, nu ii mai raspunde daca te cauta.

| AndreiRoRoX explică (pentru Andreeush):

Asa m-am gandit si eu. Ms pentru raspuns, Andreuesh92 tongue

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

E vrajeala frate, daca te placea se baga cu tine, nu cu ala. Te-a vazut disperat dupa ea direct s-a dus la altul.

| AndreiRoRoX explică (pentru Adry05):

Da, asa m-am gandit si eu. Ms

| Emilian65 a răspuns:

Nu merita sa o astepti, din moment ce ea s-a cuplat cu altul.

| AndreiRoRoX explică (pentru Emilian65):

Da, asa m-am gandit si eu. Ms pentru raspuns