| Marius2112 a întrebat:

Salut, as avea nevoie de un sfat, de ceva timp imi place o colega, persoana retrasa si buna la scoala... Vorbesc cu ea in pauze, despre teme si alte prostii de genul, si la inceput chiar ma intreba unde nu intelegea, dar de ceva timp am observat ca ma evita, in sensul in care daca lipseste si ii aduc temele, merge si intreba pe altcineva cum se rezolva problemele etc.
Nu stiu de ce, nu m-am purtat deloc urat sau insistent si nu stie nimeni ce cred de fapt despre ea, sunt si la nivelul ei la scoala dar singurul lucur care nu sunt este smecherul de cartier. Ma gandesc daca mai merita sa visez sau ar trebui pur si simplu sa inghit in sec si sa renunt... desi m-as simti probabil oribil....

Daca conteaza varsta mea o sa spun doar ca sunt la liceu intr-o clasa buna.

Răspuns Câştigător
| DariusAdrian a răspuns:

Nu iti face griji, vor mai exista si alte oportunitati pe viitorhappy esti inca la inceput se pare. Don't Worry Be Happy

2 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

,,Despre teme si alte prostii de genul''
Imi place cum ai formulat laughing

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Stai linistit