| Roberrt21 a întrebat:

Salut, astăzi am facut sex protejat si dupa o perioada bună de timp am vazut ca in interiorul prezervativului se vedea un lichid cred alb, se poate sa fie sperma deși nu am ejaculat in momentul respectiv, am ejaculat cu vreo 5 ore inainte deși m-am spălat si am si urinat?

3 răspunsuri:
| MarianWLF a răspuns:

Nu e posibil doar sperma, acel lichid alb preejaculator, se aduna si el de asemenea acolo, si frecandu-se de penis si peretii prezervativului, devine albicios.

| Emilian65 a răspuns:

Se poate sa fi ejaculat in prezervativ si sa nu fi simtit cand ai ejaculat.

| Catalin77945 a răspuns:

Daca ai ejaculat in prezervativ(presupunem) ar trebui totusi sa fie safe, pentru ca pana la urma sperma trebuie sa aiba o anumita viteza ca sa ajunga unde trebuie ca sa iasa de copil, deci cred ca esti safe, dar daca nu era sperma si poate era lichid pre ejaculator sau altele acum nu sunt sigur