| Deeutza0745 a întrebat:

Azi dimineata am iesit cu un baiat la cafea, el m-a invitat dar a trebuit sa plece dupa vreo 10 min si a zis ca ma suna el mai tarziu sa iesim la suc.N-a mai sunat si nu cred ca o va face de acum incolo.Ar trebui sa-i dau eu mesaj sau sa-l sun? Sau totusi sa-l intreb ce face? big grin Daca nu raspundeti frumos mai bine abtineti-va straight face

Răspuns Câştigător
| BLeur a răspuns:

Bună Deeutza.

Da, eu zic să îl întrebi ce face şi vezi ce spune.o fi avut şi el treabă, dar cred că îţi spunea dacă ar fi intervenit ceva între timp..nu ştiu ce să zic, ai grijă să nu-şi bată joc de tine sau mai ştiu eu alte prostii.

Dacă mai ai nevoie de vreun sfat, dă-mi add : d3l3t3r98

8 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu il cauta tu sa nu creada esti obsedata de el, lasa -l pe el sa te caute

| Scliparici a răspuns:

Pai eu zic sa ii dau un mesaj si sa il intrebi ce face...si daca nu iti raspunde...dal dracu mai sunt baieti nu e el singurul :*:*:*

| Dana211 a răspuns:

E clar ca a plecat atat de repede pentru ca nu i-a convenit ceva si de aceea nici nu te-a cautat si cu siguranta nu o va face. Nu are rost sa in cauti din moment ce el nu o face pentru ca e foarte evident ca nu vrea sa mai auda de tine. Daca e sa te placa cu adevarat te va cauta el

| Zabbyel a răspuns:

Asteapta si tu 2-4zile
daca nu te suna n-are rost sa-l suni tu.
inseamna ca nu te place suficient.bad luck sad

| ralukuu a răspuns:

Deeutza0745 buna! Eu as spune sa il intrebi sa vezi ce face.sau daca nu intreaba-l de ce a plecat(daca nu stii motivul)... sau ai rabdare pana o sa te caute el.

| SpeedyGonzalez a răspuns:

Păi și a plătit cafeaua? Sau tu ești tot la masă și-l aștepți să se-ntoarcă să achite nota?
Tu ai ceva bani la tine? Pe bune...