| anonim_4396 a întrebat:

Salut e normal ca la 13 ani sa am penisul de 10, 2 cm? si as vrea si niste sfaturi de marire.

10 răspunsuri:
| Roo a răspuns:

Nu! esti anormal. probabil esti vreo specie de extraterestru

| doru1233 a răspuns (pentru Roo):

BAaa nu eau am scris intrebarea ci fratmiu

| Roo a răspuns (pentru doru1233):

Scuzele mele! ma corectez: frati'tu e anormal.in mod sigur e extraterestru!

| Maryyyyya a răspuns:

Frateeee...ai 13 ani, de cat vrei sa il ai la 13 ani? de 22? mai are timp sa creasca, esti inca miclaughinglaughing

| xProxy a răspuns:

Eu la 12 ani il am de 15 cm... oricum il ai cam mic.

| doru1233 a răspuns (pentru xProxy):

Mai taci din gura mincinosule

| xProxy a răspuns (pentru doru1233):

Mincinos? laughing Iti dau web rolling on the floor

| nustiunustiu a răspuns (pentru doru1233):

Te felicit pentru asta!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Si dupa cum ziceam, nu trece zi sa nu intrebe unu de marimea putzei.

Si ontopic daca nu ai macar 20 cm la varsta asta sa te pocneasca peste fata cand ti se scoala nu ai valoare.

| BigfootXXL a răspuns:

Ce dracului frate...de 10. 2? Eu la varsta ta aveam femei pe noapte dupa marimea penisului...si crede-ma ca aveam peste 20 pe noapte.
Te sfatuiesc sa tragi de el pe fiecare zi... timp de 5 minute din 2 in 2 ore. O sa mai creasca cu 0. 8 cm pe an si poate cine stie?! La 15 ani poate o sa fie de 11, 4.Sau dupa cum zicea dusmanul meu de moarte Scooby, mai roaga-te si tu la Zana maseluta si poate, poate iti da cadou de ziua ta una de 22 cm asa cum mi-a dat si mie.