| Victorita15 a întrebat:

Salut happy
Baieti, e o intrebare pentru voi... Spuneti-mi va rog, cum pot face un baiat sa ma placa/simpatizeze? Baietilor le place, cind fetele le cer parerea in diferite situatii (nu ma refer la moda, haine.)? Si, cum ar trebui sa ma comport cu acel baiat? Despre ce sa vorbim (ca vorbim pe facebook), si cum sa fac sa ma placa? Va multumesc mult!

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Daca esti draguta cat de cat vei gasi pe unu ala va sta 4, 5 luni cu tine isi va propune sa faceti sex si adio tu chiar crezi ca cineva vrea ceva serios cu o fata de ani tai eu nu cred asta, totul se reduce la sex in societatea noastra si in general, femeia e vazuta ca o jucarie sexuala, robotel de bucatariesi atat

| En3Rgi a răspuns:

Ti-am raspuns la categoria adolescenti.
Bafta!

| NickName01 a răspuns:

Purtandu-se cu demnitate si nepierzandu-si atuurile pe care nativ le are: onoarea, demnitatea, feminitatea... (lucruri care nu se negociaza niciodata)!

| daniellle a răspuns:

Comportă-te normal, fii tu.
Dacă te va plăcea, fii sigură că pentru asta te va plăcea, nu pentru alte lucruri.

| Wolfs29 a răspuns:

Desi sunt fata si intrebarea este adresata pentru baieti iti voi raspunde oricum, depinde ce ii place acelui baiat, adica sa zicem ca ii place football-ul, tu incearca sa te bagi in jocuri cu el si incearca sa faci ceva ce sa nu para stupid, prefate ca te-ai uitat la meciuri pana la capat dar uitate pe net la scor...chestii de genul

| TheRook a răspuns:

Salut eu sunt baiat daca te intereseaza facebook:Yonutz Badescu si iti recomand sa il lasi pe acel bait in pace si sa vi la mine...