| Ymela a întrebat:

Ce spuneti:In genearal (ma refer in general si nu toate*) fetele au mai mult indrazneala sa dea prima mesaj unui baiat pe care il place desigur pe Facebook, intagram, snap etc? ce spuneti despre asta baietilor?

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Și fetele și băieții sunt oameni (cu plusuri și minusuri). Îndrăzneala nu are nici o legătură cu sexul, ci cu personalitatea fiecăruia.

| Ymela explică (pentru anonim_4396):

Tu esti baiat? eu ma refeream ce crezi despre fata aceea care da prima mesaj unui baiat pe care il place, se baga in seama cu el:

| anonim_4396 a răspuns (pentru Ymela):

Că e o persoană voluntară, că știe EXACT ce dorește și că va ajunge departe în viață (pentru că acționează).

| Ymela explică (pentru anonim_4396):

Dar unii zic ca sufera de atentie sau ca se baga in seama ca o stricata"

| anonim_4396 a răspuns (pentru Ymela):

Unii pot să o pupe în...

| Ymela explică (pentru anonim_4396):

laughingcorect...baietii cred ca numai ei sunt alpha