| Cll99 a întrebat:

Salut! Ca sa menționez am 12 ani., dar nu asta cred c-ar fi problema. Recenta am aflat ca fata pe care o plac de la gradinita (o știu de 8 ani) nu ma vrea. Si ma mai certam cu un prieten ca ea ar fi moarta după el. Dar de fapt nu ne vrea pe nici unul. Ma rog, vorba e de mine acum. Ce sa fac? Eu-s mort după ea, as fi în stare sa fac orice, dar ea nici măcar nu se "uita la mine". In sensul ca stiu clar ca nu ma vrea. A spus asta la 2 colegi și am fost de fata. Dacă e sa aiba nevoie de mine cu ceva e doar de teme și asta ffffffff rar. Deci dacă eu nu as vorbi cu ea în clasa despre orice subiect, eu nici n=as exista. Ce sa fac ca să ma vrea? V-am zis ca-s mort după ea. Nu mai rezist.

Răspuns Câştigător
| IonutLOL a răspuns:

Pai sa nu faci vreo prosti sti la ce ma refer daca nu te vrea las-o frate balta de inteleg am 13 ani si imi place de o fata de cand ma stiu dar ea nu ma vrea ei ii place de alt baiat ma inteleg bine Cu IA dar doar ca prieten atat cu nimic mai mult deci am avut o perioada foarte grea de aproximativ 3 luni in care nu iti dadeai seama daca mai traieam eram ca o jucarie nu mancam nu vorbeam doar stateam cel mai simplu e sa vorbesti cucineva despre asta si sa iti gasesti pe altcineva

9 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Și dacă ești mort, ce vrei?

| Cll99 explică (pentru sadrian46):

Sa ma invi tu dacă ai putea? Pune dracu mana și raspunde dacă ști, dacă nu nu mai îmi strica ziua degeaba. Ca și asa am cam întrat în depresie.

| sadrian46 a răspuns (pentru Cll99):

Eu nu te pot învia, că nu pot scula din morți, ca Isus. Așa am visat și eu la una de la 12 ani la 21 de ani, ca tine. Și biata fată murea și ea.
Așa că știu, fă ceva, vorbește cu ea, că nu te doare gura.

Răspuns utilizator avertizat
| isemilia a răspuns:

Daca va stiti de atat de multi ani si totusi tot tu esti cel ce initiaza toate discutiile, iar ea pare ca ar uita de existenta ta daca nu ai face-o atunci nu cred ca te place, nici ca amic, nici ca iubit. Mai e o posibilitate, sa ii placa de tine, insa sa fie foarte timida. Desi nu cred. De ce nu o intrebi tu, cand sunteti doar voi doi, fara alti amici, daca te place sau daca sa ramaneti prieteni.

| Cll99 explică (pentru isemilia):

Pai si eu sunt destul de timid. Dar n are rost. Asa ar recunoaște naibi ma gândesc. Cat de timida sa fie sa se bage cu mine în seama. Ca asa mai am una în clasa de ea ii moarta după mine și nu știu eu cum sa scap de ea. Ca aia sa prea baga în seama. Asa ca eu cred ca nu ma vrea. Dar pur și simplu nu pot sa nu ma gândesc la ea. E singura care " m-a uns la suflet"

| SADNESSMACHINE a răspuns:

Da te la prietena ei