| Kitty999 a întrebat:

Salut,care sunt cazurile cind testul de sarcina poate arata inkorect?

3 răspunsuri:
| Love3 a răspuns:

Inkorect nu arata niciodatabatting eyelashes INCORECT poate da oh go onoh go on dar in 90% nuwinking trist ca ai nevoie de unuoh go on e mai ieftin sa iti iei un prezervativ si sa stai linistita decat sa ajungi prin spitale si sa faci avort sau sa nasti si sa trebuiasca sa ai grija de un destin. Cati ani ai?

| Chaterinna a răspuns:

Poti fi gravida, dar testul sa arate ca nu esti. Nu se poate insa ca testul sa arate ca esti gravida si sa nu fii, pentru ca liniuta care indica sarcina nu apare decat in prezenta unui hormon pe care-l secreta doar femeile insarcinate.

| ChayFanSan a răspuns:

Cand i-l face un barbat