| Laur014 a întrebat:

Salut.Ce credeti ca se poate intampla:acum cateva saptamani am intalnit o colega, am inceput sa glumim cateodata, sa ne aruncam cate o privire.Saptamana trecuta am fost trimisi la un alt departament, ea dupa 3 zile si-a dat demisia.Mi-a spus cum ne mai gasim, ca intr-o gluma, iar eu i-am spus ca am Instagram. Apoi la cateva ore a inceput sa ma urmareasca.Bine imi tot spunea sa ma duca cu masina acasa, dupa servici dar am refuzat-o.Am comunicat cu ea, mi-a raspuns si apoi ne-am intalnit astazi la o cafea.Am observat-o ca se uita la mine intens cateodata, mi-a spus chipurile ca nu este o intalnire...dar este maritata, are copil, cu 2 ani mai mare ca mine.Eu stiu ce vrea si cred ca asta e, nu o sa o contactez sa ii fac probleme, o las sa ma contacteze.Ce credeti? Merci

3 răspunsuri:
| alina2k18 a răspuns:

Crde ca vrea ceva sex in afara casatorieiwinking
Incearc-o daca nu te deranjeaza faptul ca este casatorita.

| Laur014 explică (pentru alina2k18):

Nu ma deranjeaza deloc.Am sa o incerc?

| TheGentleman a răspuns (pentru Laur014):

Nu fii bitang și las-o în pace! Nu face un gest lipsit de onoare. Dacă află soțul sau fiul, ghici cine rămâne fără sculă? Așa că nu te risca, că o s-o pățești