| anonim_4396 a întrebat:

Ce vor femeile de la un barbat? Am fost refuzat de una care nici nu era frumoasa si era o saraca dar arata ok la corp. Am impresia ca toate fetele cauta printul pe cal alb. Si nu se uita la ele inainte de a visa la printi.

20 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Sa aibe locuinta bani si masina. Ala e pachetul promotional mult dorit de curvèle din ro. Cand faci 30 si daca ramai singur te vei lamuri.

| Simpatic a răspuns:

Difera de la caz la caz, te-ai mira cate dintre boarfele care refuza baieti urca in masini de cocalari burtosi tatuati pe brate si mai mari cu 15 ani decat ele, dar multe dintre aceste boarfe se si tem ca vor fi ucise pentru ca ele sunt un produs si astfel nu vor sa se incurce cu altcineva. Nu este generala treaba ca nu toate si toti sunt asa! Am intalnit destule slugi pana acum care nu au curaj sa faca un pas pentru ca sunt maltratate de fraieri.
Femeile sunt oricum greu de inteles, poate ai intalnit de astea care cand au chef de scarpinat te cheama si apoi nu te mai baga in seama sau mai stiu ce figuri au in cap...sunt ciudate femeile asta este realitatea!
Capul sus si are balta peste!

| RAY a răspuns:

Denys05 atractia este ceva involuntar,nu are legatura cu ceea ce ne dorim noi in mod constient,voluntar, deci degeaba ne intrebam asta sau le acuzam pe ele ca cauta ceva, in fapt daca citesti ceea ce iti doresc vei vedea opusul a ceea ce le atrag pe ele, nu inseamna ca cauta vreun print si ca nu era atrasa de tine, nu ai ce face, atractia nu se creaza in mod voluntar sau in timp

| RAY a răspuns:

Sa aibe locuinta bani si masina. Ala e pachetul promotional mult dorit de curvèle din ro. Cand faci 30 si daca ramai singur te vei lamuri.

desi majoritatea dintre noi suntem singuri, serios

| Violleta2022 a răspuns:

Femeiel vor un barbat curat, politicos, manierat, cu bun simt, cu haine curate si care mioase bine, care stie sa se imbrace cat de cat frumos (nu-i musai cu haine scumpe), sa fie inteligent, sa nu injure, sa nu scuipe, sa nu se scaprine la cuc in timp ce vorbeste cu tine, sa nu se uite dupa alta cand este cu tine, sa te invite undeva si sa iti fere scaunul, sa plateasca prima consumatie, sa aiba un vocabular elevat si frumos, sa fie calm si placut samd.
Fetele nu cauta un print, dimpotriva un baiat cu mult bun simt, curat, cu maniere si calmitate.
Dar tu ce cusur ai, de esti refuzat de fete?

| OldSoul a răspuns:

Nici ele nu stiu ce vor de la un barbat rolling on the floor
In general, vor ca el sa fie barbat si sa decida pentru ele, asta inseamnand sa fie sigur pe el.

| Holiday a răspuns:

Care esti din poza de la avatar, ala de sus, sau ala de jos? Poate fi si asta o explicatie...

| Bizon95 a răspuns:

Raspunsul la cazul tau particular este, POATE CA NU TE PLACE PE TINE PENTRU CA NU ESTI GENUL EI
IN PLUS
NU poti sa pui o intrebare generala dupa treaba asta, decat daca ai fost refuzat de toate femeile cu care ai incercat, VREODATA, moment in care poate tu esti problema, poate nu ai destula igiena personala, poate esti prea jmeker de cartier, poate esti gras... prea gras, poate pur si simplu tratezi femeile mult prea arogant, etc.

| Sofer a răspuns (pentru Bizon95):

Gras nu sunt. Am o conditie fizica ok 1.75 61 kg si problema e ca ea a fost a treia care ma refuza cand ii trimit poza cu mine si nu inteleg ce nu le place la mine ca nu vor sa imi spuna sa stiu si eu ce sa schimb la mine. Golan nu sunt si nici smecher.

| Bizon95 a răspuns (pentru Sofer):

Inteleg... atunci nu stiu
poate pe net trebuie sa arati foarte, FOARTE bine sa fii bagat in seaman, ca sunt mai multi baieti care cauta fete decat invers!

| RAY a răspuns (pentru Sofer):

Conteaza cum arati la fața, daca e simetrica sau asimetrica

| Ineys a răspuns:

Tupeu, asta cauta.
Nu conteaza cum arati, nu conteaza ca esti stirb, ai 1.50 si 40 de KG. Am vazut cuplu format dintr-un baiat exact cum am descris mai sus si o tipa de-ti picau ochii in gura cand o vedeai. Am ramas uimit, nici acum nu inteleg cum e posibil. Gold digger nu cred ca parea si muritor de foame.
Dar parea genu de baiat tupeist care se da la toate fetele. Cred ca pana la urma i-a iesit cu una.

| deeeaqq a răspuns:

Dă-ne o poză cu tine.

| Sofer a răspuns (pentru deeeaqq):

Doar in privat.

| deeeaqq a răspuns (pentru Sofer):

Dă în pv.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai stai putin, ce voiai de la ea? Din moment ce o injosesti, si o consideri asa "naspa", care e faza? Foarte bine si normal ca te-a refuzat, merita pe cineva care s-o divinizeze, care s-o iubeasca si aprecieze, pentru care sa insemne idealul, nu pe unul care voia doar s-o foloseasca. Ce te surprinde?
Da, exact asta ar trebui sa caute toate: printul pe cal alb. Imi asum sa le asigur ca exista si ca il vor intalni intr-o zi, daca nu se pierd inainte cu un coate-goale care nu le apreciaza asa cum se cuvine.

Si tu ar trebui sa faci acelasi lucru: caut-o pe aceea pe care o vezi perfecta, pe care chiar o iubesti, pe care o IDOLATRIZEZI. Scriu mare ca sa-ti intre-n cap.
Ce voiai de la ea, din moment ce o consideri "nemerituoasa"?

In plus, nu era frumoasa din punctul tau de vedere. Din fericire, nu ai calitatea de a asocia criterii valorice generale, ci doar subiective. Frumusetea e relativa, te asigur ca fata/femeia aia este idealul cuiva, desi tu o vezi nu prea frumoasa.

Faptul ca ai tinut sa mentionezi ca era saraca, spune multe despre tine. Deci in ochii tai oamenii cresc in functie de bani? Asta te defineste ca om, banii? Imi pare rau pentru tine, in cazul asta.
Tine minte: tu nu o meriti pe ea, nu invers.

| DaniTCM a răspuns (pentru anonim_4396):

Tug life?

| anonim_4396 explică (pentru DaniTCM):

Pardon? Nu m-am prins.

| christine99 a răspuns:

Nu e bine sa te lasi afectat de chestiile astea, asa e lumea dating-ului.

| GamerulCrepeer a răspuns:

Femeile vor sa se simta apreciate, iubite si sa simta ca si au gasit sufletul perecehe, cel putin de la o varsta de 20-22 de ani