| Theo94 a întrebat:

Ce credeti despre femeile de tip "butterface" (but her face) care arata bine le corp dar sunt urate la fata?
Daca ati fi sa alegeti dintre o femeie butterface sau o femeie cu fata frumoasa si urata la corp care ati alege? (exclus intre)

23 răspunsuri:
| Ofiintă a răspuns:

Nu cred că poate cineva să opteze pentru una sau pentru alta. Ai puterea de a face alegerea doar în măsura în care te va atrage una dintre ele, ajungi să le cunoşti şi să îti placă minusurile ei. În caz contrar, alegi pe altcineva pentru tine, nemultumit fiind.
Totuşi, vorbim de oameni şi nu de obiecte.

| DeathIncarnate a răspuns:

Ce intrebare penibila.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Dacă e exclus între, între răspunsul me e MU, din budismul Zen, un fel de zero absolut.
Dacă aș alege, acestea nu ar fi criterii. Aici pui un Koan, ca răspunsul la întrebarea.
Bate din palme. Care este sunetul bătăii din palme cu o singură mână?

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Probabil as alege-o pe aia "butterface", daca imi place in rest.
In materie de aventuri, e clar ca nu am ce face cu aia naspa la corp.

| Drimmero a răspuns:

Fetele frumoase nu sunt urate la corp, ca nu sunt bombate e partea a 2-a, dar e putin important daca nu au forme cine stie ce, o aleg pe a 2-a. Pe mine ma atrage fata prima oara.

| Celcestietot a răspuns:

Ce răutăcios ești. Nu pot alege doar o varianta de la această întrebare utopică, pentru că nu îmi pot imagina așa ceva, nu pot concepe. Tot cu gândurile din viața reală rămân, unele de simetrie.

| SilentRain a răspuns:

90 % vor alege aia frumoasa la mutra
Daca ești băiat urat hai ca mai ai o șansă, dar ca fata dacă ești urat poți sa iti pui ștreangul in gat, amin

| anonim_4396 a răspuns (pentru SilentRain):

Inseamna ca fac parte din aia 10%? Ma atrag tocilarele cele cu imperfectiuni/ buttherface
https://unsee.co/5aefee
https://unsee.co/51976a
Sau cum e actrita Mia Goth
http://statcdn.fandango.com/......leaves.jpg

| SoareDaniel a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu sunt in dubii sincer, nu m-ar mira sa ma refuze si din astealaughing)

| anonim_4396 a răspuns (pentru SoareDaniel):

Normal ca te refuza. Deci fetele indiferent cum arata sunt la fel de pretentioase
Vorbeam hipotetic, real stiu ca nu am/avem sanse cu nici una
Dar ca idee o fata mai necajita/cu fata mai tocilara/urata corpul nu neaparat frumoasa da sa fie Slaba Ma da gata mai tare decat una frumoasa, stiala cu forme
ce parere ai de actrita asta
https://youtu.be/p-nsBnc_gqI?t=74 Incepand de acolo 1:14 in secventele pana in minut 1:55
Frumoasa sau urata? Buttherface?

| SoareDaniel a răspuns (pentru anonim_4396):

Chiar nu aveam ce face acum, mersi, sper sa gasesc filmul online, e chiar interesant happy cat despre actrita asta nu exceleaza la corp cine stie ce dar ca aspect la fata nota 10+, bine ca tiparul asta in Romania nu prea exista, poate doar printre pocaite

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Aia numa urâtă nu-i.Foarte mulți sunt atrași de inocenta și de fetele slabe, finute etc etc. Sa nu zic majoritatea încât a devenit un standard al frumuseții.

| AmFostOdataEuOBaba a răspuns:

Niciuna, sunt femeie big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

În afară că fiind ele mai urâțele la față își valorizează mai mult corpul, nu cred absolut nimic, mi se rupe.

Aleg a două variantă, pentru că eu nu am văzut/întâlnit vreo fată care să fie frumoasă la față și să aibă corpul urât, există unele dar sunt pasabile ca și corp.

| Theo94 explică (pentru anonim_4396):

Sunt unele frumoase la fata dar sunt mai grase.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Theo94):

Nu știu cred că am greșit întrebarea, eu am alte criterii.
Dar ca să-ți răspund mot a mot, aleg tot o fată frumoasă la față.
Și după aia o trimit la sală și o pun să-și mărească sânii. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde factorul final fiind personalitatea ei.
Pun importanta in ambele în aceeași măsură.

| SoareDaniel a răspuns:

Intrebarea ta pe mine cel putin ma amuza teribil si asta pentru simplul fapt ca femeile in 90% din cazuri aleg barbatii si nu invers ( valabil chiar si in ambele cazuri prezentate de tine )

| Theo94 explică (pentru SoareDaniel):

Am vazut ceva asemanator pe quora si am m-am gandit sa pun o intrebare asemanatoare pe TPU.

| Swetlly122 a răspuns:

Pe mine

| DeeaCarmen a răspuns:

Dar la alte calitati nu te uiti la o fata?

| Theo94 explică (pentru DeeaCarmen):

Ba da, dar eram curios ce raspunsuri o sa primesc la intrebarea asta, si am scris mai sus ca am vazut o asemenea intrebare pe quora si m-am gandit sa o pun pe TPU.