| benga94 a întrebat:

Salut, ceva pastile pentru a ejacula mai greu știți?
Și erectia câteodată e cam slaba plus ca ejaculez repede.
Am 31 de ani însurat aștept sfaturi îmi este rușine sa merg la doctor.

3 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Pastile nu.
Dar sunt prezervativele Durex extended pleasure (parcă). Sau vreo două, trei pufuri de spray cu lidocaină pe gland, cu 15 minute înainte de "acțiune".

| Sofer a răspuns:

Bea un vin rosu înainte de asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mergi la psiholog pentru ca problema e la inhibitia ta. Bea vin rosu inainte pentru relaxare. Ceaiul de sunatoare ajuta si el. Nu exista pastile pentru ce vrei tu. Terapie, vin rosu, si multa actiune in rest happy