| anonim_4396 a întrebat:

Salut) cine ma poate ajuta...am o problema foarte grava in viata personala si simt ca explodez...am nevoie de ajutor sa ma svatuiasca si sa facem impreuna o analiza si sa gasim o solutie. daca aveti placerea lasati-mi contactele

7 răspunsuri:
| BADBUNNYaruncacubanii a răspuns:

Imi face placere sa ajut raducanu_narcis

| Danysan a răspuns:

Cred ca nu e o metoda prea oki -oricum daca vrei sa fi ajutata poti sa imi trimiti adresa ta pe privat!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca ai o problema, spune pur si simplu care este. Pe TPU majoritatea utilizatorilor nu folosesc datele reale, daca alegi sa faci ca si ei, nimeni nu va stii cine esti.

Spun asta pentru ca ma gandesc ca iti va fi mai usor sa citesti cateva pareri de la mai multe persoane decat sa gasesti oameni atat de interesati de o problema pe care nu vrei sa o dezvalui incat sa iti ofere datele de contact...

| Demonull a răspuns:

Pune intrebarea aceea pe TPU, primesti mai multe pareri...nu toata lumea e dispusa sa ti ofere o adresa personala de la ceva anume.
Dar, eu am adresa de la facebook pe profil.Ma gasesti acolowinking

| mada1820 a răspuns:

Uite id meu sper ca o sa te pot ajuta. madalina_mada1824

| Andrei_Goldan_1990 a răspuns:

Andrei.gooldan
id mess

| Ramo_Ramona_1973 a răspuns:

Buna cine ma poate ajuta ....am o problema foarte grava ...am nevoie de ajutorul vostru cat de urgent oameni cu suflet mare Facebook meu este ramona.ramo598@yahoo.com,va multumesc