| boss97 a întrebat:

Salut.Cum fac sa ma placa fetele?

23 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Să fii lipicios în sensul că trebuie să faci pe placul fetelor.
Pa, pa.

| Ofiintă a răspuns:

Bună,
mai aşteaptă caţiva ani!

| Raptorz a răspuns:

Te faci milionar!

| shippuden a răspuns:

Sa ai bani la tine, si vor veni la tine ca mustele la rahat

| 50cent50 a răspuns (pentru shippuden):

Mi-a placut astrolling on the floor)))))))))))))))

| AdyAdeluş a răspuns:

Buna! Se pare ca tuturor le pasa de tinuta dar o fata adevarata nu apreciaza tinuta.Dar cel mai important este sa fii foarte haios dar si romantic.Adica daca iti place de o fata anume deschide-i usa sau incearca sa ii mai zici o replica de agatat cum ar fi "Ce faci, papusa?" sau chestii de genul asta.Mult succes!

| RAY a răspuns (pentru AdyAdeluş):

Conteaza si aspectul fizic mult si banii adelina

| AdyAdeluş a răspuns (pentru RAY):

Pentru unii(de fapt majoritatea) dar mai sunt si cei care iau in considerare si felul de a fi si nu doar ca pe pantofii am dat 10 000. E adevarat conteaza si aspectul fizic si banii cel mai mult dar daca se comporta dragut se poate sa le cucereasca si fara bani.

| RAY a răspuns:

fetele se uita mult la aspectul fizic ca de fapt noi toti si la statul social,haine cat mai scumpe,freza moderna,limbaj civilizat, eu mereu ma pun in loculcelui cu care vb asa reusesc sa inteleg cum ar fi invers ce asteapta de la mine un fel de pshiologie inversa
da sa nu uit de umor e foarte important,mereu sa zambesti sa fi sincer,romantic, sa dai atentie unei, important uitate in ochii ei cand vb cu ea nu lasa capu jos, nu vb mult despre tine, nu te lauda cu ce ai

| piTiCcu a răspuns:

Fi tu însuţi.Bye!

| Xenia16 a răspuns:

Comporta-te frumos cu ele, dar nu te schimba doar pentru a te place ele. O fata care te iubeste cu adevarata te va place pentru adevarata ta persoana

| OlariuRox a răspuns:

Buna! Fi galant, imbraca-te la moda, tude-te la moda, vorbeste frumos cu ele, iesi pe la disco sau terase si adopta un aer mai cool. Bafta tongue

| Roxxy95 a răspuns:

Depinde de fata, trebuie sa te orientezi dupa fiecare in parte, cam ce i-ar place happy

| ThePunkGuy34 a răspuns:

Fi amuzant.Umorul e important.Incearca sa arati cat mai bine, si fi gentelman.

| Shavoo a răspuns:

In primul rand trebuie sa ai un aspect fizic placut. Imbraca-te frumos, aranjeaza-ti parul. da-te cu parfum dar nu exagerat. Sa fii mereu curat.
2 Fii funny dar atentie la asta. sa nu pici de mascarici. Adica... nu exagera. 3 apuca-te de un sport ca sa-ti lucrezi corpul. Bafta golane!

| marya868686 a răspuns:

Pai tu vrei sa arati bine sau ce? cumporta-te frumos cu ele

| AleCsuţaa a răspuns:

Oamenii deschişi atrag multe persoane. Fii amuzant, zâmbăreţ, bine dispus şi nu te comporta ca un măgar.

Pe deasupra, nu te poţi îmbrăca cu blugi trei sferturi, sandale şi şosete. Încearcă să te îmbraci cât mai drăguţ, sigur o să iasă ceva.

O seară plăcută!

| DincoloDeNori a răspuns:

Renunta la numele de " Boss " Si poza de pe avatare.ro laughing. Vorbeste gramatical.Fi tu însuţi. Ai nevoie de aspect fizic placut. Ingrijeste-te, penseaza-te. Nu lasa mustata la vedere. Nu fi mitocan in jurul fetelor. Nu sari la scandal in jurul fetelor. Fi baiat finut laughing). Frecventeaza dusul, mai ales ca e vara. Schimba-ti garderoba, nu mai purta trening-uri daca porti. Tunde-te adecvat varstei si modei.

| NeGaTiVeSaW a răspuns:

Nu te da in spectacol si nu fi 'lingau'. Succes.

| Clau2010 a răspuns:

Exacttt!