| AION123 a întrebat:

Salut, cum sa procedez cu fata, suntem la a 4 ieșire, nu ma lasă sa o tin de mana, sa o sărut (ca cica corona) da mamei sale i-a spus de mine, nu înțeleg nimic.

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Daca ati iesit deja de 4 ori si mama ei stie de tine, inseamn ca te-a acceptat de prieten, ce-i atat filozofie pe care nu o pricepi?!
Iar faptul ca nu te lasa sa o tii de mana sau pupi, are fata un punct logic si foarte corect de sustinut, chiar foarte serios si viabil, pentru ca asa este indicat sa procedam cu totii, acum, cand nimeni nu stie cine-i contaminat si cine nu cu virusul corona.

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Mna e panicată cu situația asta

| elaventurero a răspuns:

Ia-o mai cu vrăjeală bine împăturită. Hai avem toată aia în tine, toată baza zic pentru următoarea ieșeala, e interesata se vede dacă îți scrie și astea. Drama. Asta e cheia. Femeile asta vor, drame. Nu vieții plictisitoare.

| AEWPenta a răspuns:

Iti pierzi timpul cu ea, las-o si cauta alta desi eu cred ca e mai bine singur

| AION123 explică (pentru AEWPenta):

Dar de ce imi scrie mereu?

| Robloxx a răspuns:

Hahahahahahah