| Chocolattex3 a întrebat:

Salut big grin.Deci sa incep. Am un baiat la mine la scoala cu care eram prieteni adica de gasca stiti voi si dupa cateva zile am auzit din clasa ca ma place. chiar el mi-a zis-o de 4 ori si ma tot ia in brate pe mine si pe colega mea .Frate.ma enerveaza! eu vreau sa fim ca inainte colegi si prieteni adica de gasca. apropo am uitat sa mentionez clasa a 6a. Ce sa fac :O?:

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Sa treci peste aceasta prostie si sai tragi una in cap laughing asa poate se trezeste din visu ala al lui.

3 răspunsuri:
| DorelSudoru a răspuns:

Lol a 6a si pui intrebari de genu. Va rog asta e o joaca pentru. voi (mai ales pentru. el) dai una si zi sa termine ca nu o sa reuseasca niciodata laughing

| GabrielaRawr a răspuns:

Pai sunt aceeasi clasa ca tine nu stiu zi pe un ton frumos ca tu nu il placi si ai vrea sa fiti numai prieteni ca inainte plus ca sunteti prea mici sa incepeti cu iubitul big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spunii ca tu nu il placi si atuci el se va supara pe tine si gata el nu te va place dar daca vreti sa fiti prietini cum ma inainte atunci spunii ca tu ai prieten si el te va a sa in paca si damu a sa fiti cum mai inainte dar tu fa ce vrei adica din acveste 2 variente alege 1