| Cherenkov a întrebat:

Salut, daca am facut sex cu o femeie in jur de 40-50 de ani si am ejaculat sperma in vaginul acesteia ar putea ramane insarcinata?

Răspuns Câştigător
| Mosotti a răspuns:

Daca nu este la menopauza poate ramane, daca e la menopauza nu poate ramane, deci depinde, intreab-o cum e. Daca te-a lasat fara protectie, nu cred ca ramane, ca doar nu vrea sa aiba la 50 ani copil.

11 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

Normal ca ramane.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ar putea rămâne doar dacă nu a intrat la menopauză.

| Patronu1 a răspuns:

Normal ca da, dacă era în perioada fertila, ceea ce e foarte probabil la vârsta asta. Bafta!

| mgtow a răspuns:

Oricum stie ca are de luat anticonceptionale

| SG1995 a răspuns:

Dacă are sub 45 mai mult că sigur.

| Paul754880338 a răspuns:

Aproximatia legata de varsta, face raspunsul foarte greu. La 50 de ani este posibil sa fii intrat la menopauza, la 40 nu.
Dar ma intreb, daca ati fost atat de intimi, de ce nu o intrebi chiar pe ea? Ar fi mai simplu, nu?

| Andreeush a răspuns:

Dacă nu a intrat la menopauză atunci da, poate rămâne.

| darrio2007 a răspuns:

De ce nu? Sper ca nu i-ai dat adresa ta?

| Emilian65 a răspuns:

Da, poate sa ramana gravida daca mai are ciclu menstrual si este in perioada fertila.

| Violleta2022 a răspuns:

Bineinteles ca ar putea ramane, doar daca femeia era in perioada fertila.
Menopauza apare dupa 50 de ani, asadar, este exclusa.