| mirabela26craiova a întrebat:

[dau funda]Imi place de un baiat mai mare cu 4 ani.Am id-ul lui de pe facebook, am vorbit doar o singura data[azihee hee][nu am id-ul lui de mult], doar ca discutia a fost cam seaca:ne cunoastem?, de unde esti?, imi dai o poza cu tine? pauzaa.Problema mai e ca suntem din orasele diferite, doar ca eu merg in oraselul lui la liceu.Va rog ajutati-ma sa ii dau de inteles ca il plac si sa fac sa vorbesc mai multe cu el.

Răspuns Câştigător
| jozy a răspuns:

Buna deea ce ar fi daca l-ai intreba, daca nu vrea sa iasa cu tine la o plimbare sau la o cafea unor tipi le place sa fii mai directa cu ei sau spune-i k il placi, si distanta nu e asa o problema mai ales daca tu mergi la liceu in orasu lui fii directa altfel o sa il perzi crede-ma ca am trecut si eu prin asta sper ca ti-am fost de ajutor

1 răspuns:
| cristorindo a răspuns:

Eu zic ca totul depinde de tine si nu uita da exprimate larg spune-i ce simti crede-ma va merge! imi dai funda nu am decat 2! te rog!