| anonim_4396 a întrebat:

Salut, De ce nu mai simt nevoia de masturbare? Când aveam vârsta de 13/15ani simțeam foarte mult nevoia dar acum la 17 ani Nu. E normal? (N-am iubită)

5 răspunsuri:
| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Ai nevoie sa faci sex sălbatic

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Acum ai îmbătrînit si ti a venit mintea la caplaughing

| ania a răspuns:

Ai fi mai fericit sa nu te masurbezi deloc. Cei care se masturbează mult risca sa nu mai piața pe urma sa întrețină un act sexual obișnuit.

| doctorandus a răspuns:

Pentru ca esti pe cale de a ramane impotent. Mergi la medic.

| Punctsivirgulaa a răspuns:

Probabil te ai dezvatat sau ai facut prea mult si nu mai simti atat de mult nevoie, important este sa ai chef de sex nu de masturbare neaparat. Daca tot crezi ca nu este ceva normal pentru tine, o parere de a unui doctor neurolog nu ar strica cu absolut nimic.