| Mihai2311qq a întrebat:

Salut,de la varsta de 7 ani ma masturbez des,chiar si de cateva ori pe zi, e posibil sa devii homosexual din aceasta cauza? acum am 15ani si in ultimul timp cand ma masturbez(va suna ciudat) simt nevoia sa imi bag ceva in fund,dar nu e o dorinta foarte mare,am senzatia ca simpla masturbare nu ma mai satisface, ce pot sa fac? Nu vreau sa devin homosexual

9 răspunsuri:
| doctorandus a răspuns:

Nu, masturbarea nu produce homosexualitate, altfel aproape toti barbatii ar fi homosexuali. La urma urmelor, penetrarea anala nu e musai s-o faca un barbat, o femeie cu un dildo poate la fel de bine.

| SG1995 a răspuns:

Stimularea anala nu te face gay, de fapt nu intelegi prea bine ce e un gay. Aceea e o persoana care e atrasa fizic si emotional de persoane de acelasi sex, daca inca iti plac fetele esti hetero, daca te atrag ambele sexe esti bisexual, si stai chill, eu am 23, o fac tot de la 7 si inca sunt tot hetero.

| L1feDRAIN a răspuns:

Daca devii homofob, poate nu iti mai bagi nimic in fund.

| Mihai2311qq explică (pentru L1feDRAIN):

Nu inteleg, fii mai clar te rog

| Walker1111 a răspuns:

Incearca sa te masturbezi mai mult si mai joaca-te cu penisul in timpul zilei.
Si daca vrei sa te ajut cu problema iti pot spune mai mult in privat

| Mihai2311qq explică (pentru Walker1111):

Chiar te roog

| Mihai2311qq explică (pentru Walker1111):

Chiar te roog, nu pot sa dau mesaj, nu merge

| Mihai2311qq explică (pentru Walker1111):

Chiar te roog, nu pot sa dau mesaj, nu merge, da mi tu, te rog

| Garyyyy a răspuns:

Cred ca esti doar foarte excitat din cauza hormonilor