| Thesimplecat a întrebat:

de ceva tim sunt impreuna cu un baiat(o luna). Inainte el era foarte ok adica ma baga mereu in seama si asa imi spunea tot ce simte era sentimental si deschis. Acum desi tot el deschide conversatiile nu mai este la fel de atent cu mine si sentimental. Avem 15 ani amandoi dar el a mai avut o relatie inainte dupa care a suferit enorm. Inainte cu 1 an. Ce sa fac? Ofer funda multumesc!

Răspuns Câştigător
| sofisis a răspuns:

Of, la 15 ani e normala nestatornicia. Relatiile la varsta asta foarte rar tin mai mult de 2-3 luniwinking
Dar ca idee, nu mai astepta mereu de la el solutii si raspunsuri. Fii spontana, glumeata, atrage-l prin veselie si subiecte interesante. Daca tu stai mereu tacuta, contempland fiecare gest al lui, o sa il disperi si-o sa isi ia zborul instant.

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Cand un barbat iubeste cu adevarat nu uita ceea ce a iubit asa ca el acum inca o mai iubeste pe fata aia, poate numai vrea o relatie simplu

| Thesimplecat explică (pentru RAY):

Atunci de ce nu se desparte de mine?

| RAY a răspuns (pentru Thesimplecat):

Poate pentru sex, poate te vede ca o prietena, cine stie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Nu mai este la fel de sentimental"De cand e asta ceva rau?

| Xelon a răspuns:

S-a saturat si ala sa traga de tine, daca chiar iti place, deschide si tu conversatile, fii deschisa fata de el, ca altfel nu merge.

| leapșa a răspuns:

Adreseaza-i aceste vorbe si rezolvati aceasta problema impreuna.
Poate esti prea pasiva si astepti sa faca el tot. Tu te-ai deschis lui?

| Oxxxxyyymirooon a răspuns:

Este posibil ca sa mai aiba sentimente pentru fosta... Sau poate s-a saturat de aceasta relaţie... Cine stie, incearca sa vorbesti cu el altfel nu vei afla niciodata ce are