| meinteil a întrebat:

Salut din pura curiozitate ce modificari apar cand faci sex la baieti si la fete?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna. Din studiile mele apar urmatoarele :
La fete :
- se latesc soldurile.
- se lasa sanii.
- trasaturile chipului sunt mai imbatranite si maturizate.
La baieti :
- structura corpului se modifica.
- trasaturile chipului sunt mai imbatranite si maturizate.
In mod cert, se spune ca sex-ul ar mai intineri indivizii, dar acum depinde de situatie.
Mai sunt si alte modificari ce apar, dar eu am scris atat cat este permis pe site.
O seara frumoasa iti doresc.

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru meinteil):

Cu placere.

9 răspunsuri:
| Idkidk a răspuns:

Nu mai sunt virgini.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Idkidk):

Scuze, nu vreau sa te simti prost, dar mai exista multi virgini si virgine, si am multe prietene si prieteni virgini, si da, si eu sunt Virgina.

| Idkidk a răspuns (pentru anonim_4396):

Păi dacă nu ai făcut sex. laughing Şi eu sunt virgină.lel.

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru meinteil):

Ma bucur ca mai exista asemenea valori.

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru meinteil):

Inteleg. Lumea e si buna si rea, dar trebuie sa ii toleram sau sa nu ii bagam in seama. Eu una nu vreau deocamdata, dupa Casatorie - sunt de Moda Veche in sensul asta.winking Dar NU judec pe nimeni, caci NU am dreptul. Fiecare persoana cu alegerile ei, fiecare cum crede ca este mai bine pentru el.winking