| mgkerik666 a întrebat:

Salut, doresc să știu cum aș putea să îmi țin penisul decalotat încontinuu, nu am probleme cu decalotarea, pot foarte ușor să l decalotez dar doresc ca atunci când se scoală să fie deja decalotata cum fac?

Răspuns Câştigător
| LePapillonSurvivant a răspuns:

Exista barbati care au penisul decalotat tot timpul (ma numar si eu printre ei) si nu sunt circumcisi. Acest lucru se obtine destul de greu intrucat cere timp. Trebuie sa-l porti toata ziua decalotat in chiloti si nu stiu daca vrei asta, avand in vedere ca daca esti foarte tanar - te va deranja, va fi o senzatie de disconfort.
Sa ma explic.
Pe masura ce vei avea avea o viata sexuala activa, te vei spala mai des decalotatnd penisul la dus, vei pierde sensibilitatea pielii capului penisului, aceasta venind cu intarzierea orgasmului. Vei rezista mai mult.
Nu stiu daca tu vrei sa faci asta pentru a fi curat sau pentru ca asa ai vazut in productiile pentru adulti. Nu lua in seama acele filme, sunt in marea majoritate facaturi. De aceea sunt atat de daunatoare pentru oameni care nu au o viata sexuala definita.
Asadar.
Iti recomand sa-ti decalotezi mereu penisul. la dus, dupa pipi, cand faci sex. daca faci sex. si cu timpul el va sta decalotat. Daca vrei sa ma intrebi ceva, iti pot raspunde cu bucurie.

7 răspunsuri:
| MarianWLF a răspuns:

Doar prin interventie chirurgicala, asa ai fost lasat de la mama natura si nu vad o problema in asta, nu te mai stresa.

| Violleta2022 a răspuns:

Mergi la Urolog sau chirurg si faci operatie de circumcizie, doar in acest caz penisul sta tot timpul decalotat.

| dullcat a răspuns:

Nu trebuie sa faci nimic.Altii nici sa-l decaloteze nu pot.

| siriusblack98 a răspuns:

Nu ai cum. Asta ar insemna ca penisul tau in timpul erectiei sa fie mai mare decat se poate intinde preputul, ceea ce din cate se poate intelege, nu este cazul.

| Anonim9118 a răspuns:

N-ai cum ....se ridică în timpul erecției

| nimfomana a răspuns:

Varule, beleste pl ca te protejeaza de infectie la pl.