| anonim_4396 a întrebat:

Salut draga TPU! Am vrut sa incep de la inceput! M-am intilnit cu un baiat deja 2 ( o luna in urma ne-am despartit)! prietenul meu permanent era foarte gelos,dar nu tare atrageam atentia la acesta! pina in intro buna zi nu mi-a facut in scandal ca am plecat la nunta fratelui meu singura ca el se afla peste hotare la momentul cela! M-a suna tot si imi zicea ca eu il insel acolo la nunta,ca am uitat de el,ca miai gasit altul,si ca noi ne despartim si in despartirea nostra eu sunt de vina,eu pai nici in gind nu-mi venea ca sal insel,,il iubeam enorm! dupa cuvintele aia cea mi-a zis eu am izbucnit in plins si isterica! In seara aceia am fost foarte si foarte suparata pe el,credeam ca el va umbla dupa mine ca sa-si ceara scuze ce ceea ce a facut,dar in rezultat el ma invinuia pe tine in tot ce s-a intimplat,nu s-a cerut scuze de la mine deloc! Nu-mi ajung cuvinte ca sa explic de se intimpla la mine pe suflet,nu inteleg cum pot sa fii asa sa faci ceva grozav de prost si apoi sa ma invinuesti pe mine! Citeva zile in urma mi-a scris ca vrea sa se impace cu mine,continuind sa ma invinuiasca in tot,fiind tare suparata nu prea am avut dispozitia sa vorbesc cu el,doar i-am zis ca nu mai vreau sa am ceva comun cu el! dupa acesta mi-a scris din nou ca eu sunt vinovata ca am distrus totul si ca imi va parea rau ca am facut asa! Acuma stau citeva zile inchisa in mine,de parca am fost la o inmormintare la o persoana tare apropiata! Sunt foarte si foarte suparata pe el dar cea mai mica bucatica din sufletul meu zice sa ma impac cu el,el iubes enorm si tin la el tare mult, dar imi pare ca supararea mea este mai mare decit iubirea ce am avut-o! Va rog un sfat cum sa procedez, ce sa fac mai departe! funda pentru cel mai folositor raspuns!

4 răspunsuri:
| Poc1 a răspuns:

Lasa-i pe amandoi si ia alut -----ori----- iai pe amandoi si nu cumva sa afle unu de altu(daca e prieteni buni lasa-i pe amandoi)

| mariana25 a răspuns (pentru Poc1):

Draga tu ai citit intrebarea,,,, mai citeste ca vadca nu te pricepi,,,, care amindoi?

| Poc1 a răspuns:

Adevaru e ca mi sila sa citesc ata dar stiu ca e vorba de 2 baieti big grin

| Poc1 a răspuns:

laughing