| sergiudayro a întrebat:

Am jignit rau o fata cu care ma intelegeam perfect. E o fata speciala, nemaipomenita. Vorbesc cu ea de mult timp, dar ieri, intr-un moment mai tensionat, am facut-o c***a. In prima instanta nici nu mai vroia sa vorbeasca cu mine, dar pana la urma am reusit sa discut cu ea, si mi-am cerut scuze, de nenumarate ori, chiar daca stiu ca astea valoreaza putin. Fata nu este nici pe decum ceea ce am spus, si chiar daca mi-a zis ca m-a iertat, eu stiu ca mai este inca suparata (foarte tare) pe mine. Ce ar trebui sa fac? Multumesc.

Răspuns Câştigător
| Cosminaaaa999 a răspuns:

Ar trebui ca altadata cand esti nervoasa sa nu iti mai versi nervii pe ea sau pe persoanele nevinovate din jurul tau... sper ca sfatul meu sa iti fie de folos... fundita:*

3 răspunsuri:
| Hirako a răspuns:

"Ce ar trebui sa fac?"
Sa-ti dai foc.
"Multumesc."

| greenlipstick a răspuns:

Acum ar trebui sa lasi lucrurile asa.Cu siguranta s-a simtit jignita si de aceea inca mai e suparata, si probabil o sa mai fie o perioada.Mai lasa-i timp sa te ierte, iar tu trebuie sa-i arati ca iti pare rau si sa o faci sa aiba incredere in tinehappy.

| georgyanna_7206 a răspuns:

Parerea mea este ca chiar daca ai spus-o la nervi te'a determinat pe tine ceva sa o faci asa adica puteai sao faci si proasta...nu e frumos sper sa te ierte da eu in locu ei nu te-ai ierta mai bine incerci sa te apropi de ea mai mult si sa faci orce sa iti indrepti greseala nu doar prin IARTA-MAwinking