| anonim_4396 a întrebat:

Salut la toti! As vrea sa povestesc povestea mea de dragoste si un sfat de la voi! Nu demult am avut nunta la fratele meu, dar prietenul meu cu care ne intalnim deja 3 ani se afla peste hotare la lucru, deci nu putea sa plece cu mine la nunta fratelui meu! A venit ziua nuntii! prietenul meu era cam tare trist de aceea ca am plecat singura la nunta si el mi-a zis ca sa-i dau bipuri in fiecare ora cind voi fi la nunta! Eu am fost de acord caci el iubeam tare si nu doream ca sa ma sfadesc! Prietenul meu ma amagea ca el nu ii dadeam bipuri, dar in realitate ii dadeam peste fiecare 20 de minute,el mi-a scris niste mesaje urite,dupa ce l-am sunat mi-a zis ca ne despartim din cauza mea ca imi era greu sa-i dau bipuri,si ca eu ma distrez acolo fara el, ca poate am gasit pe cineva alt, el a inceput a tipa la mine si eu am inceput a plinge.In acest timp de mine s-a apropiat a cunoscuta si m-a intrebat ce s-a intamplat,dar eu nu i-am raspuns nimic,ea a chemat-o pe mamica mea si i-am explicat ce s-a intimplat,mama mi-a luat telefonul si l-a sunat pe prietenul meu,acela in loc ca sa se ceara scuze a inceput sa se certa cu mama mea,ea i-a zis lui ca sa ma uite caci nu a facut corect ca asa ma jignit. Ziua urmatoare el ma suna si mi-a scris sms ca in ceia ce s-a intimplat eu sunt vinovata,ca eu nu trebuiam sa-i spun la parintii mei nimic,dar nu el,el nici nu avea de gind sa-si ceara scuze, si mi-a spus ca daca doresc sa ma impac atunci ca sa-l sun eu! Da-ti-mi va rog u sfat bun, nu stiu cum sa procedez!

Răspuns Câştigător
| Alexaaandraaa a răspuns:

Eu zic că nu se metrită din câte ai spus este un nesimțit, de ce să îi dai beepuri? nu are încredere în tine, dacă avea îți spun eu și te iubea te lăsa să te distrezi, dar nu a preferat să mergi la nuntă și să vorbești cu el la telefon? Doamne, eu zic că nu este o alegere bună mai bine ar fi să nu mai ai nici o legătură cu el, dar asta rămâne să decizi tu. Numai bine!

2 răspunsuri:
| pyma a răspuns:

Tu ai 21 de ani?! straight face

| laptelaperfuzii01 a răspuns:

Dal in masa! Peste o luna, cam asa o sa vina dupa tine si o sa-si ceara scuze, ATUNCI sa-ti bati joc de el; P