| Ziser a întrebat:

E normal ca un barbat sa aiba penisul putin invartit/rotit in sens invers acelor de ceasornic? Ma refer de la baza la cap. Si nu, nu curbat ca si o banana.

2 răspunsuri:
| AlexCristi97 a răspuns:

Da, cred ca e de la masturbare sau de la cum il tii in pantaloni. Eu il aveam drept si nerotit cand eram mai mic iar acum este drept dar rotit putin in sensul acelor de ceasornic laughing.

| OMFGConrad a răspuns:

Da! Fiecare penis e unic prin dimensiune, grosime și curbare. Nu ai de ce să-ți faci griji, decât dacă ai vreun disconfort.