| anonim_4396 a întrebat:

Salut!
E posibil sa faci sex anal și să nu te murdărești în conditiile în care:
1. Sa nu te fi gandit ca ajungi să faci sex și să nu-ți faci clisma?
2. Înainte de sex să ai senzația că trebuie sa te duci la wc din cauza ca te doarte burta și sa nu poți face?
3. Sexul să fie făcut cu prezervativ si lubrifiant?

9 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

In general, cam in toate cazurile in care sexul anal este intretinut ''pe fuga'' si fara sa se fi facut inainte clisma, penisul se manjeste cu fecalele existente in colon.
Din acest motiv este indicat si recomandat sa fie folosit absolut intotdeauna prezervativul si in cazul in care este facuta clisma

| Goete a răspuns:

Stai linistit ca nu "te murdaresti" tu, ci cel care ti-o baga, gandidnd logic.

| Floridori a răspuns:

Ai toate sansele sa te faci de...cacao. big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pentru a face sex anal fara prezervativ si clisma care nu iti trebuie deloc la anal, trebuie sa aveti o lubrifiere cel putin minima pentru a nu suferi niciunul dintre voi. Recomand un lubrifiant anal de la: https://true-pleasure.ro/......-sex-anal/

Răspuns utilizator avertizat
| vodami92 a răspuns:

De ce intrebi iti vine sa faci caca sau pisulaughing pai asta faci inainte! nu dupa!

| Octavian81 a răspuns:

Pentru sexul anal este recomandat sa faci clisma, daca esti cel/cea care primeste.
Altfel e o senzatie aiurea, si doar la o simpla incercare de penetrare cu un deget, daramite o penetrare repetata cu un penis.
In orice circumstante, cu sau fara clisma, sexul anal trebuie facut doar cu prezervativ.

| MariaJust a răspuns:

Pentru a evita situațiile maronii, există astfel de soluții: https://justlove.ro/categorie/igiena-sex/irigator-anal/ ^_^

| Zuzu1991 a răspuns (pentru MariaJust):

Deci aia nu e clisma, irigatorul ala impinge materia fecala inapoi si "nu" te murdaresti de la ea
de ce dracu' urmaresc intrebarea asta cand e ABSOLUT EVIDENT ca nu exista alta "solutie" in afara de clisma