| alexandru1014 a întrebat:

Eu și prietena mea am decis sa încercam ceva nou,"o partida de sex in 3". Adică sa mai aducem o fata sau un baiat.
Sa aduc un prieten sau mai bine sa caut pe cineva pentru asta!?
Mersi!

Răspuns Câştigător
| RoCkKiD a răspuns:

Swingerii au o vorba "fa-ti prieteni si swingari nu swingari din prieteni" asadar cautati pe cineva pe care nu cunoasteti deja.

In alta ordine de idei ar fi ideal sa va asigurati ca sunteti 100% de acord cu treaba asta amandoi, altfel dupa eveniment o sa fie cam gata relatia.

10 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Pune anunt pe OLX. Dar rezolva mai intai cu extrasistolele. Sa nu ai probleme de la prea multa excitare.

| Adry05 a răspuns:

Mai bine un străin ca după să nu-l mai aveți prin preajmă că o să fie cringe când vă vedeți

| corbulalbrosu a răspuns:

Cea mai simplu ati putea rezolva dorinta voastra printun anunt pe Publi24 - Anunturi gratuite. laughing

| mihai69 a răspuns:

E bine să nu o faceți fără o anume pregătire. Și e bine să nu amesteci prieteni în asta, decât dacă știi sigur că sunt „pe aceeași lungime de undă".
Altfel, e posibil să regretați, unul (minimum) dintre cei trei e posibil să nu poată rezista în acest context.

| Andreeush a răspuns:

Dacă aduci pe cineva cunoscut mai târziu vor putea apărea probleme.

| Katie1356 a răspuns:

Cel mai ok e cu o persoana necunoscuta, pentru a nu exista apoi interpretari sau situatii jenante intre voi si respectivul/respectiva.

| Una222 a răspuns (pentru Katie1356):

Cel mai OK raspuns

| Una222 a răspuns (pentru Katie1356):

Si in 4 e ok Gen schimb de parteneri

| Stefan1987 a răspuns:

Grele... la un moment dat am crezut ca am convins-o pe sotia mea, insa intre timp s-a razgandit...
Parere mea e sa nu te incurci cu cunoscuti.
Incearca sa fie cineva pe care nu il cunosti prea bine si eventual ea sa nu aibe acces la datele lui de contact.
Chiar te rog sa ma anunti cum a fost in cazul in care gasiti persoana potrivita!
Succes! big grin

| alexandru1014 explică (pentru Stefan1987):

Încă nu am găsit persoana potrivităhappy :d