| joe11 a întrebat:

Salut, imi place de ceva timp de o fata pe care o cunosc de mai de mult dar in ultimele 2 saptamani am vorbit din ce in ce mai mult cu ea si i-am spus ca o plac si ea mi-a spus ca sunt dragut, am invitat-o in oras maine si nu stiu ce sa ii spun as vreau sa-mi spuneti cum ar trbuii sa ii spun ca este frumoasa intr-un mod mai special pentru ca daca i-as spune ca esti frumoasa sau imi pac ochii tai, pana mea...si ce ar mai trebuii sa discut, multumesc funda pentru cel mai frumos raspuns

Răspuns Câştigător
| Teiubescinsecret a răspuns:

Fara emotii, e o fata, nu te mananca happy ...la o intalnire trebuie sa fi tu insuti, poarta-te ca de obice, nu incerca sa ce fi ceea ce nu te caracterizeaza pe tine. Poti sa-i mai faci cate un compliment din cand in cand, priveste-o in ochi, iar pe la sfarsit priveste-o in ochi si spune-i ca-i frumoasa si fa-ti si miscarea, sarut-o usor si e a ta cu siguranta happy sper ca ti-am putut fi de ajutorwinking Da funda aia odata laughing

| joe11 explică (pentru Teiubescinsecret):

Multumesc de raspuns asa o sa incerc sa fac! sper sa-mi iasa...

3 răspunsuri:
| BlackSoull17 a răspuns:

Pai sa-i spui ca e frumoasa ''intr-un mod mai special'' trebuie sa vina din inima ta, nu sa-ti spuna altcineva ce sa zici, si subiecte de vorba is multe ai putea sa o intrebi ce-i place sa faca ce muzica asculta, si asa evolueaza discutia. bafta