| MrGamer a întrebat:

Îmi place de o fata care e în clasa cu mine. Obișnuiam să fim foarte buni prieteni și petreceam foarte mult timp împreună. De ceva timp am început să o văd altfel, dar ea e împreună cu un prieten de-al meu. Ce sa fac?
Dau funda(ca altfel nu se poatelaughing)

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Alta, ca asta-i luata!

| Emilian65 a răspuns:

Daca ea este impreuna cu prietenul tau, de ce vrei sa le strici relatia?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce,vrei sa le distrugi relatia? Laso in pace.

| bunasuntaici a răspuns:

Încearcă sa îți dai seama ca fata deja are o relație și e fericita. Nu te baga intre ei pentru ca o sa ii pierzi pe amândoi. O sa găsești și tu pe cineva.

| MrGamer explică (pentru bunasuntaici):

Pai asta e si faza. Dacă ar fi așa nu as avea nicio problema, dar ea pare a fi nefericită. Spre exemplu odată el era beat si ea părea dezgustată să îl tina de mână atunci.