| JIGSAW3D a întrebat:

Imi place de o fata de 12 ani si eu am la fel. Suntem in aceeasi clasa. Si as vrea sa fim impreuna Suntem prieten - amici, eu fac mereu glume ii zic bancuri ma prostesc adica sunt mai diferit. Si ea am observat ca si ea ma place. De exemplu cate odata se uita la mine din nu stiu ce motiv. Rade la glumele mele, am auzit-o cand a zis ca sunt simpatic. Deci ce sa fac? Cum sa ii spun ca o plac. Ce sa fac? happy

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Lasate de prostii baiete, sunteti mici pentru asa ceva, vedeti-va de scoala linistiti.

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Inafara de a te da in spectacol, mai ofera-i cate o floare, mergi cu ea la o prajitura.La varsta asta cam asta inseamna sa fi impreuna cu o fata. Daca incerci sa fi putin mai serios, sa ai un aspect ingrijit, atunci te va placea si mai mult.

| Love4Music a răspuns:

Pai ii zici ca iti place de ea.
Cand faci acest lucru prinde-o de mana sa para mai pasional.
Bafta

| emma31 a răspuns:

Pai daca esti mai tupeist te duci si ii spui verde in fata! Dar daca nu poti face asta ii ceri mess-ul, facebook-ul, skipp-ul sau numarul de telefon si ii trimiti un mesaj.Te asigur ca rar mai gasesti fete care sa faca ele primul pas asa ca eu ti-as sugera sa te grabesti ca cine stie... poate ca daca ea te place sufera din cauza ca tu nu ii spui daca o placi sau nu.Sau ca sa fi mai sigur daca te place fa si tu,, o gluma``cu prietenii tai si cu ea de fata si...nush adu si tu vorba cu cine de cine ii place si cand te intreaba pe tine spune si tu ceva de genul,, Daca ai afla ca imi place de(numele fetei de care iti place)``si uita-te cum reactioneaza, cum i se schimba starea si apoi mai adauga si,, glumeam doar!``sau ceva de genul.
Mult noroc!love struck

| geanyss a răspuns:

Pur si simplu te poti purta frumos cu ea, sau chestii din astea, totu' de la sine laughing