| JIGSAW3D a întrebat:

Imi place de o fata de 12 ani si eu am la fel. Suntem in aceeasi clasa. Si as vrea sa ne (... ). Suntem prieten - amici, eu fac mereu glume ii zic bancuri ma prostesc adica sunt mai diferit. Si ea am observat ca si ea ma place. De exemplu cate odata se uita la mine din nu stiu ce motiv. Rade la glumele mele, am auzit-o cand a zis ca sunt simpatic. Deci ce sa fac? Cum sa ii spun ca o plac. Ce sa fac?

13 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Intreab-o daca vrea sa fie prietena ta

| IuliaWosster a răspuns:

Si tu ai vrea sa va ce?!

| JIGSAW3D explică (pentru IuliaWosster):

Sa ne imprietenim ca iubit si iubita. Bine putin si (...)

| Jhfdfd a răspuns:

laughing) haioasa intrebare thinking, pai raspunsul meu este fara suparare ca la varsta asta thinking nu prea va merge cu fetelewinkingrolling on the floor) adica vrei sa spui sa va sarutati nu?
Daca nici atat nu esti in stare sa scrii? serios nu e ceva de care sa te temi, dar vad ca faci din prostesc tragic rolling on the floor
Poi succes cu fata, doar ca nu e o varsta potrivita big grin, cel putin eu am experimentat si ne prea merge rolling on the floor)oh go on

Răspuns utilizator avertizat
| IulianDBI a răspuns:

Am mai vazut intrebarea astea la mai multa lume, iti dau acelasi sfat, fii direct si spune-i ce simti, iesi cu ea pe afara, va plimbati putin iar dupa iti faci curaj si ii spui

| kain333 a răspuns:

Daca vrei sa faci sex nu este niciodata prea devreme.Nush cat de mult vrei tu sa faci sex dar daca reusesti sa cuceresti fata sa nu uiti ce ti-am spus.Si sa nu te lasi de scoala.S inveti tot timpul bine.Si sa mergi la toate olimpiadele.Eu am fost la cateva si mi-a prins bine la liceu. Dragostea te poate deconcentra uneori.

| JIGSAW3D explică (pentru kain333):

Am note bune la scoala dar nu o sa ma las de scola.

| kristina1234 a răspuns:

Pur si simplu cheam'o la o discutie dupa scoala si spune-i tot ce simti...incepe cu complimenete-fetelor le plac tipii romantici

| Alexa_4371 a răspuns:

Cum adica ai vrea sa? sa ce?

| GreysFace a răspuns:

Ai vrea sa ce? laughing

| ღBlackPearlღ a răspuns:

•Buna. Si mie mi s-a intamplat odata asa... Spune-i pur si simplu...Stiu ca e greu sa-i zici pentru ca ti frica sa vezi reactia ei.Iar daca nu incearca sa iti transmiti sentimentele cu fapte. Poate si ei ii place de tine. Dar ai grija pentru ca daca si fata te place nu o fa sa sufere.

Bafta!:*

| Bortos_Alex_1990 a răspuns:

Spune-i in fata ca o placi si apuc-o de fund