| JIGSAW3D a întrebat:

Imi place de o fata de 12 ani si eu am la fel. Suntem in aceeasi clasa. Si as vrea sa ne (... ). Suntem prieten - amici, eu fac mereu glume ii zic bancuri ma prostesc adica sunt mai diferit. Si ea am observat ca si ea ma place. De exemplu cate odata se uita la mine din nu stiu ce motiv. Rade la glumele mele, am auzit-o cand a zis ca sunt simpatic. Deci ce sa fac? Cum sa ii spun ca o plac. Ce sa fac?

9 răspunsuri:
| yyyyy a răspuns:

Ai macar putina minte? Sa te... la 12 ani? Mi se pare anormal mai ales ca si ea are tot 12. Sunteti prea mici. Mai asteapta 6 ani si apoi fa-o.

| adelaadelaadela a răspuns (pentru yyyyy):

Poate acele puncte de suspensie se refereau la "sarutam"

| yyyyy a răspuns (pentru adelaadelaadela):

Uita-te la toate raspunsuri si ai sa vezi ca a dat el un site si acolo arata ce vrea sa faca.

| adelaadelaadela a răspuns (pentru yyyyy):

Aaalaughing doamne ce copil disperat saracu...

| BugsBunny034 a răspuns:

Poi e foarte simpluwinking dai un pupic pe obraz si dupa spune-i ca o placi crede-ma nu se va supara ( asta doar daca ai curaj si esti baiat tupeist ) daca nu esti tupeist stai si asteapta sa faca ea primul paswinking

| sorayaaa a răspuns:

Ce dragut... pai e simplu, ori o inviti la un suc si ii spui, ori vezi tu o intrbi daca te place si daca da ii propui sa fiti impreuna! bafta :*

| complikated a răspuns:

Intreab-o daca crezi ca te place si tu o placihee hee poate va merge ceeva :]