| JIGSAW3D a întrebat:

Imi place de o fata de 12 ani si eu am la fel. Suntem in aceeasi clasa. Si as vrea sa fim inmpreuna Suntem prieten - amici, eu fac mereu glume ii zic bancuri ma prostesc adica sunt mai diferit. Si ea am observat ca si ea ma place. De exemplu cate odata se uita la mine din nu stiu ce motiv. Rade la glumele mele, am auzit-o cand a zis ca sunt simpatic. Deci ce sa fac? Cum sa ii spun ca o plac. Ce sa fac?

6 răspunsuri:
| допинг a răspuns:

Voi ziceti sa faca asa baiatul dar fetele de 12 ani cum am observat daca o atingi incep sa zbiere sa te omoare *** happy Incearca daca vrei

| JIGSAW3D explică (pentru допинг):

Dar oare as putea sa ii fac un cadou de craciun?

| допинг a răspuns:

Frate da poti dar este si un risc se inrusineaza si nu o sa ti`l accepte dar daca o sa fi doar tu cu ea o sa ai sanse big grin

| xLove a răspuns:

Apropie-te de ea, si cand crezi ca o cunosti suficient, fa tu primul pas. Fiind fata, o sa aprecieze asta! Incearca sa nu fi toata ziua codita dupa ea. O sa te considere un papagalhee hee

Bafta!

| TheBrainiac a răspuns:

Nu ii spune nimic. Daca vrei intr-adevar sa fii impreuna cu fata asta, de maine poti incepe planul de atac. Imbratiseaz-o si pup-o pe obraz cand ajungeti la scoala. Apoi, in pauze, printre glume, mai da-i cate un pupic, tot pe obraz, dar in timpul orelor, nu te uiti la ea. Si daca te uiti, fa-o in asa fel incat sa nu te observe. Iar cand plecati acasa, ii zici ca ai chef de o plimbare si o conduci pana la scara. Odata ajunsi acolo, ia-o in brate si sarut-o. Obiectiv indeplinit!
Totul e sa ai planuit ceva si sa vrei sa te tii de plan.
Succes!

| GeaninaSweet14 a răspuns:

Apropiete de ea si spune-i ce simti pentru ea. Gaseste momentul potrivit. DACA NU RISTI NU CASTIGI.
Bafta!