| JIGSAW3D a întrebat:

Imi place de o fata de 12 ani si eu am la fel. Suntem in aceeasi clasa. Si as vrea sa fim impreuna Suntem prieten - amici, eu fac mereu glume ii zic bancuri ma prostesc adica sunt mai diferit. Si ea am observat ca si ea ma place. De exemplu cate odata se uita la mine din nu stiu ce motiv. Rade la glumele mele, am auzit-o cand a zis ca sunt simpatic. Deci ce sa fac? Cum sa ii spun ca o plac. Ce sa fac? big grin

8 răspunsuri:
| DNSK a răspuns:

Eu la anii tai aveam masinute si tevi de plastic cu cornete, si radeam si ne inroseam la cuv sex.voi.voi nu stiu ce-i cu voi copii.

| PedoBarbie a răspuns (pentru DNSK):

Eu nici măcar nu am auzit cuvântul.

| DNSK a răspuns (pentru PedoBarbie):

Sau asa.

| AnemonaP a răspuns:

DNSK din pacate timpurile s-au schimbat, numai este ca inainte, acum tehnologia si celelalte lucruri din lumea asta, schimba mentalitatea copiilor de la o varsta frageda.De exemplu mai demult vazusem o intrebare, era un baiat care spunea ca are 13 ani si face sex cu prietena lui in varsta de 14 ani,si cand isi da boxerii jos nu mai stiu ce,am ramas uimita,copilaria nu prea mai exista astazi,eram intr-o zi in maxi-taxi si la radio erau reclame despre cadouri pentru copii de Craciun,cand am auzit tablete si nu mai stiu ce,chiar m-am intristat, unde sunt acei copii care se joaca cu jucariile pe covor? Acei copii stau in fata calculatorului, si jucariile stau in dulap. timpurile s-au schimbat, si foarte urat, revenind la intrebare lui JIGSAW3D,din punctul meu de vedere al trebui sa il ajutam,vorbeste cu ea,pe mess happy,spune-i ca e dulce, asta o va face sa se simta minunat si isi va dea seama ca o placi, daca ajunge vreodata sa vorbeasca despre fostii ei iubiti, spune-i ca i-ar sta mai bine cu tine, si spune-i pana la urma ca o placi.Toate cele bune.

| MerVeilleuX a răspuns:

Invit-o în oraş şi spune-i pur şi simplu.

| YrinaBubulina a răspuns:

Spune-i direct. Asa e cel mai dragut.

| rtvskyline a răspuns:

Pai daca vezi acest lucru si din partea ei, ai putea sa ii zici ca o placihappy succes

| scalaru a răspuns:

Daca crezi ca e macar o urma, du-te si spune-i.