| JIGSAW3D a întrebat:

Imi place de o fata de 12 ani si eu am la fel. Suntem in aceeasi clasa. Si as vrea sa fim inmpreuna Suntem prieten - amici, eu fac mereu glume ii zic bancuri ma prostesc adica sunt mai diferit. Si ea am observat ca si ea ma place. De exemplu cate odata se uita la mine din nu stiu ce motiv. Rade la glumele mele, am auzit-o cand a zis ca sunt simpatic. Deci ce sa fac? Cum sa ii spun ca o plac. Ce sa fac? thinking

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| rusis a răspuns:

Drept in fata zi hei tipa te iubesc ha sa esim imprreuna

| JIGSAW3D explică (pentru rusis):

Dar eu sunt un pic mai rusinos. Si ce zic daca as putea sa ii dau un cadou?