| sadhasdsd2i235235 a întrebat:

Imi place de o fata de la mine din clasa. I-am spus ca îmi place de ea pe facebook, după care ea a răspuns : pai si doar atât? I-am zis si fata-n fata si același răspuns... La ce se refera? Ce ar trebui sa fac?

Răspuns Câştigător
| justkillmenow69 a răspuns:

E simplu.
Nu e destul doar sa-i spui ca doar o placi. Arata-i prin fapte, daruieste-i si tu un buchet de flori, spune-i chestii frumoase despre ea, deoarece fetelor le place sa fie in cetrul atentiei. Arata-i asta. Sunt sigura ca si ea o sa ajunga sa-i placa de tine.

5 răspunsuri:
| SergiuBoss11 a răspuns:

Nu e nici materialista, nici indiferenta! Vrea sa-i spui ceva mai complex, sa fii mai romantic..."Stii, eu te plac" nu e de ajuns, vrea de la tine sa fii mai profund, mai seducator

| Lawliet14 a răspuns:

Se referea ca asteapta sa fie invitata in oras!

| eMiiau a răspuns:

Mi se pare bizar sa spui "pai si doar ata?" dupa ce un baiat si-a marturisit dragostea. Poate ca vrea ceva mai mult de la tine, nu stiu, ofera-i un buchet de flori, ceva si vezi ce reactie are, dar eu personal cred ca fata de care iti place e ori materialista, ori indiferenta, ori te vreo doar pentru cateva nopti.

| sadhasdsd2i235235 explică (pentru eMiiau):

I-am dat o floare + martisor de 1 martie laughing)

| sadhasdsd2i235235 explică (pentru eMiiau):

I-am dat o floare + martisor de 1 martie.