| corinutzamicutza a întrebat:

Imi place un baiat.si nu stie de la un timp nu mai vorbeste cu mine cum vorbea alta data acum sta langa o fata. Fata accea cred ca il place foarte mult. ce sa fac ca sa ma bage in seama si sa ma placa. funda cel mai bun raspun PS nu sunt asa indrazneata:d

Răspuns Câştigător
| Prankster6 a răspuns:

Adolescenta e una dintre cele mai importante perioade. Stiu ca e greu sa ii vezi impreauna si altele, dar pur si simplu fa-ti curaj si intreaba-l ce simte pentru tine (sau cere-i celei mai bune prietene ale tale sa-l intrebe). Dar depinde si ce fel de baiat e, aici trebuie sa il alegi cu mare grija in functie de caracterul tau, pentru ca stiu ca de multe ori noi, fetele ne lasam purtate de val doar de 3 cuvinte si un zambet :d. Dar, merita sa incerci sa il privesti in ochi zambindu-i, cand il vezi sa-l saluti si incearca sa ii demonstrezi ca esti mult mai buna decat actuala lui iubita. Sper ca ceva din ce ti-am zis sa-ti fie de ajutor.

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hei!
In primul rand ar trebui sa stii ce ii place baiatului, dupa care sa vb cu o prietena care sa te ajute putin sa gasiti un alibi ca sa mergeti la ei. Cand ajungi acolo incearca sa vb ceva mai mult cu baiat, dai semne ca il placi, arata-i ca il vrei happy. Nu renunta niciodata!

| sdcxbhvl a răspuns:

Buna! Stiu cum sa te ajut. Stai linistita, te inteleg perfect. Da-mi ID-ul tau si iti zic ce trebuie sa faci!

| Satanique a răspuns (pentru sdcxbhvl):

Nu cmva vrei ID-ul sa flirtezi cu ea?

| sdcxbhvl a răspuns (pentru Satanique):

Vreau ID-ul ca sa-mi bat joc de ea! rolling on the floor Nu vezi ce ratata e pentru varsta ei!? Ce naiba, are 13 ani! Doamne fereste!

| sdcxbhvl a răspuns (pentru Satanique):

Si nici macar nu stie sa scrie corect! Si mai are cateva rintrebari mega idioate, in care, la fel, am dat raspunsuri mega-ratate doar ca sa-mi bat joc de ea. rolling on the floor Romania se duce de rapa cu oameni ca ea. uita-te la arhiva intrebarilor ei. Doamne fereste! Cica Periuta de dinti...

| Satanique a răspuns (pentru sdcxbhvl):

Citez:Salut! Aseara mi-am frecat vaginul di m-am exitat. pot ramane

insarcinata? a rog sa imi raspune-ti cat mai repede a rog...

| Satanique a răspuns (pentru sdcxbhvl):

In cel mai rau caz, periutza de dinti e pentru a spala toaleta, nu pentru a te "exita"...

| sdcxbhvl a răspuns (pentru Satanique):

Ei trebuie`sa-i explici asta