| UnBaiatSingur a întrebat:

Salut, în ce locuri poți întâlni o fată? Înafara de Cluburi, Petreceri?

6 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

In parc, la strand, dar s-a cam termiant sezonu.
Pe strada, oriunde si oricand.
E de ajuns doar sa iesi din casa!

| RAY a răspuns:

Poate suna amuzant dar frica creste atractia fizica, un studiu a demonstrat ca personele care fac lucruri extrem simt mai multa atractie fata de alte persoane dar si invers, simtim atractie mai mult cand suntem in pericol, in parc e plictisitor parerea mea

| Staind a răspuns:

Pe toate drumurile.
Nu ma refer la centuri.
Cred.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe strada, in parc, la mall ( sunt o gramada ), la biblioteca (sunt mai putine ).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In autobuz, in statia de autobuz, la magazin, la Zoo, la salon

| RandomStudent a răspuns:

Statie,parc,faleza...multe locuri, ideea e sa iti faci curaj sa vorbesti cu ea(si tare bine te simti dupa ce o faci)