| LiFeOrDeaD a întrebat:

Iubita mea este cea mai importanta persoana din viata mea.
O iubesc atat de mult nu ma pot abtine cand sunt cu ea sa n-o sarut sa n-o mangai sa n-o ciupesc de san laughing dar este atat de minunata frumoasa, intelectuala are numai calitati.
Am intrat pe laptopul ei sa ma intresez ce se intampla in lumea ei virtuala.Acolo in ISTORIC (pe care eu il sterg mereu) ca a scris intr-un site gen TPU exact:
"Daca s-ar putea sa am o dorinta ar fi ca eu si iubitul meu sa fim nemuritori imi este frica sa nu i se intample ceva sa nu mi se intample ceva stiu ca vom suferi amandoi.Si as vrea sa pot sa fac orice pentru iubitul meu.Dar stiti cu suntem noi oamenii (unii) numai in cluburi pana seara tarziu etc... sad imi este teama pentru noi doi. Ce as putea face?"
M-a cam pus pe ganduri acest lucur.
Am stat si am vorbit cu ea despre tot ce am vazut in laptopu' ei intre noi nu exista suparare si am calmat-o i-am spus sa se linisteasca are aproape cel mai bun si mai dur iubit si nu trebuie sa-i fie frica de nimeni si de nimic.
Practic miiiiiiii de sporturi nu le-as putea enumera pe toate nici macar jumatate. M-am decis ca in sfarsitul verii sa ma las de ele am realizat ca am ajuns destul de bun.
Aproape in fiecare seara merg cu iubita in masina mea decapotabila ba chiar am si facut-o in ea.
Imi spune ca a avut 2 vise urate primul a fost in care eu am murit a zis ca a plans in vis.(cand s-a trezit din acel somn a inceput sa planga langa mine).
Si in al doilea moare ea,iar eu eram cu altele.
Eu i-am spus : visezi numai porcarii nu trebuie sa ne certam de la un vis prostuto in tot timpul acesta eu eram aici langa tine si te tineam in brate.
Dupa o saptamana a inceput sa viseze normal ( unicorni, fluturasi, pe mine stand cu ea pe camp si povestind despre cand am vrea sa avem un copil).

Cum s-o mai linstesc sa nu se mai gandeasca NICIODATA la faptul ca unul dintre noi va putea merge pe lumea cealalta?

Mersi ca ati citit acest semi-roman.

Răspuns Câştigător
| Mihailescuioana29 a răspuns:

Povestea voastra chiar m-a emotionat, ma bucur pentru voi, sper sa va iubiti exact asa cum pare. Explica-i ca totul este bine, sunteti impreuna, bucurati-va de prezent, lasa-ti viitorul, nimeni nu stie ce se intampla in viitor.

| Hakuouki a răspuns (pentru Mihailescuioana29):

Si poneii sunt roz, si cerul e galben, si iarba violet. Sa fim putini realisti. Vrei sa o linistesti, ia-ti un par langa pat sa vada ca ai cu ce sa o aperi.

7 răspunsuri:
| DNSK a răspuns:

Pe mine m-ai pierdut la masina ta decapotabila

| MasterYoda a răspuns:

Nu poti s-o linistesti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si uite asa se va mai naste un copil retardat...

| Fernando9Torres a răspuns:

Eu am cateva intrebari:
1) am vazut ca ai scris "ba chiar am si facut-o in ea." la faza cu masina, adica? Ce ai facut? dragoste, masturbare? pipi, etc?
2)Daca visezi morti, cica o sa urmeze sa ploua
3)am raspuns la caterinca pentru ca ai ales deja un raspuns "castigator"..asa ca PACE!(fara suparare)

| DeeaV a răspuns:

Foarte frumos big grin ai grija de ea

| Waffen18 a răspuns:

Te viseaza, si mai ales viseaza acele lucruri pentru ca se gandeste mereu la tine, e indragostita enorm de mult de tine, iti duce grija! Foarte frumos din partea ei, incearca sa o pastrezi! ai grija de ea, toate cele bune!