| Alex14i a întrebat:

Salut la toti, am o intrebare, imi place de o fata si parca incepem sa vorbim mai des, am esit o datta la o plimbare, astazi am esit impreuna in oras privitor la niste probleme comune, speram sa mai esim seara dupa asta la o plimbare dar eu am facut-o sa astepte putin si normal a plecat acasa asa si eam spus ca daca nu reusesc ea pleaca, dar acum seara o sun dar ea nu ridica ce poate sa se intimple, ce sa fac imi es din minti

Răspuns Câştigător
| MeLLa_2137 a răspuns:

Buna!
Pai incearca sa ii trimiti un mesaj referitor la cele intamplate,explica'i cum poti tu mai bine ca nu ai putut sa ajungi la timp.
Ar fi frumos daca ati putea inainte sa va intalniti sa va sunati si sa spuneti unde va intalniti.
Cere'ti iertare,fa'o sa te ierte.
Nu e asa de greu mai AleX.
Si ai grija sa nu mai intarzii,asa suntem noi fetele, ne suparam mai repede.
Bafta, daca ai reusit ceva anunta'ma.
funda?; x

2 răspunsuri:
| aliybella a răspuns:

Nu inteleg intrebarea

| Ady93 a răspuns:

Nu inteleg. si iti lipseste I-ul de la tastatura? Ies**I-am** nu eam!